Немає магії сильнішої, ніж магія знань

Головна » 2011 » Листопад » 12 » Обов'язки чергового класу
Обов'язки чергового класу

Управління освіти і науки Сумської міської ради

КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17, м.Суми, Сумської області

Затверджую

Директор КУ ССШ №17

____________Л.М.Авраменко

І. Обов’язки чергових по школі

1.Для підтримки дисциплін і порядку в школі призначається черговий клас, який чергує протягом тижня (згідно графіку).

2. Черговий клас з’являється до школи за 30 хвилин до початку уроків.

3. Чергові слідкують за зовнішнім виглядом учнів, фіксують запізнення на 1 урок (подають дані до соціально-педагогічної служби та адміністрації школи).

4. Чергові повинні стежити за порядком і дисципліною учнів, вимагати від них виконання правил внутрішнього розпорядку.

5. Чергові учні обов’язково повинні мати пов’язки та бейджики і чергувати на визначених постах.

6. Протягом дня роботу чергового класу перевіряє класний керівник, черговий вчитель та комісія „Дисципліна і порядок” ради старшокласників.

7. Після закінчення чергування черговий вчитель складає звіт і подає його черговому адміністратору.

8. Передача чергування здійснюється щоп’ятниці на підсумковій лінійці.

9. Чергові учні відповідають за збереження шкільного майна під час занять.

10. Із чергового класу призначається відповідальний за оформлення книги обліку відвідування учнями занять, записи в які ведуться охайно.

11. Черговий по школі зобов’язаний:

- своєчасно приступати до чергування;

- під час перерви бути на своєму посту;

- слідкувати за чистотою на своєму посту;

- фіксувати всі випадки порушення дисципліни (у разі виявлення порушення доповідати черговому вчителю або черговому адміністратору);

12. Вимоги чергового обов’язкові для кожного учня.

13. Черговий по школі має право зробити зауваження будь-якому учню, який порушив дисципліну та порядок.

14. В кінці тижня черговий клас випускає стіннівку або радіогазету про підсумки чергування.

ІІ. Пости для чергового класу

1.     Вхід до школи.

2.     Роздягальня.

3.     Рекреація (каб. 113, 116, 117).

4.     Ідальня (один черговий знаходиться в їдальні, один біля куточку гігієни).

5.     Молодша школа (2 учні: один на сходах біля кабінету трудового навчання, один – у фойє молодшої школи).

6.     Внутрішній двір школи (1 черговий).

7.     ІІ поверх: кабінети 200, 205, 210, 214, 220, 225, учительська – по одному черговому.

8.     ІІІ поверх: кабінети 301, 306, 310, 314, 319 – по одному черговому.

9.     Сходи – по одному на поверсі.

10.                       Біля музею – „Моє місто, моя школа”

11.                        Кабінет трудового навчання.

Переглядів: 6408 | Додав: Вконтактее | Рейтинг: 0.0/0
2 Я еблан номер 2
0
Полностью поддерживаю еблана сверху, выпускайте на улицу, а то не школа а ебаный обизяник